Parafia Świerczynki

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dz XXXIII Niedziela Zwykła – serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich gości oraz parafian.

2. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; w środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera; w czwartek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; w piątek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

3. Przyszła niedziela to Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – odpust w kaplicy w Lulkowie. W tym dniu Msza św. w Lulkowie o godz. 13.00!!! Nie będzie Mszy św. o godz. 10.00!!! Kaznodzieją odpustowym będzie ks. dr hab. Stanisław Adamiak, rektor WSD w Toruniu.

4. Ofiary z ubiegłej niedzieli gospodarczej wyniosły 1983 zł. Składamy ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

5. Ofiary z dzisiejszej niedzieli zostaną przeznaczone na cele WSD naszej diecezji. Dziś również odbywa się zbiórka przed kościołem jako pomoc Kościołowi prześladowanemu.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza polecamy tygodnik „Niedziela”.