Parafia Świerczynki

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich obecnych na liturgii.

2. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Toruniu przypomina, że
w kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i no
sa. W kościele i kaplicy w Lulkowie może przebywać 15 osób.

3. W zakrystii do nabycia kalendarz misyjny.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Zwłaszcza polecamy tygodnik „Niedziela”.

5. Ofiary z dzisiejszej, drugiej niedzieli miesiąca, zostaną przeznaczone na cele gospodarcze. Składamy już teraz ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

6. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych na pielgrzymkę do Medjugorie w maju br. Szczegóły dotyczące wyjazdu podane na tablicy ogłoszeń.

7. Rozpoczęliśmy kolędę. Szczegóły dotyczące formy na stronie internetowej w zakładce „Inne” przy „Ogłoszeniach duszpasterskich”. W sobotę, w dniu kolędy w Kowrozie, nabożeństwo kolędowe odbędzie się o godz. 13.45 w Kowrozie.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bogdana Klonowskiego, l. 65 z Pigży; śp. Alfredę Szatowską, l. 73 z Pigży; śp. Jana Nieduży, l. 80 z Różankowa. Wieczny odpoczynek...

10.01.2021 r.