Parafia Świerczynki

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dziś I Niedziela Adwentu – serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich gości oraz parafian. Msze św. roratnie odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy z lampionami.

2. W kalendarzu liturgicznym w środę święto św. Andrzeja Apostoła; w sobotę wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w te dni od 16.30 do 17.00.

4. W najbliższą sobotę w godzinach porannych odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik „Niedziela” w cenie 10 zł.

6. Wyjazd do Grecji śladami św. Pawła w dniach 30 kwietnia do 7 maja 2023 dojdzie do skutku. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy do udziału. Szczegółowy plan oraz inne informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń. Można również otrzymać kartkę z planem i informacjami w zakrystii.

7. Rozprowadzamy bożonarodzeniowe świece Caritas w cenie: duża 20 zł i mała 10 zł. Do nabycia po Mszy św. w plebanii (lub zakrystii).

8. Bóg zapłać za ofiary oraz ofiary niedzielne przelewane na konto parafialne. Bóg zapłać również za dary na stół w plebanii.