Parafia Świerczynki

Artykuły

1. Dz Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich gości oraz parafian.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. jak w każdą niedzielę. Ofiary z tego dnia zostaną przeznaczone na na naszą Bazylikę Katedralną. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego.

3. Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie i uświetnienie Triduum Paschalnego: za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, przygotowanie dekoracji i kwiatów, wysprzątanie kościoła, służbie liturgicznej za posługę i uświetnienie liturgii. Bóg zapłać również za wszystkie dary na stół w plebanii.

4. Ofiary z ubiegłej, drugiej niedzieli miesiąca, wyniosły 2750 zł. Składamy ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na cele dobroczynne.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Zwłaszcza polecamy tygodnik „Niedziela”.